OBLIBA A ÚSPĚŠNOST JIŽ VÍCE NEŽ 50 LET

Friedrich Böhm vyrostl ve Štýrském Hradci. Jeho otec tam provozoval známou soukromou kliniku Hansa, kde byl Friedrich v kontaktu s medicínou již od útlého věku. Seznámil se s jedinečnými účinky léčivých bylin a každodenně byl svědkem toho, jak bylinné léčivé přípravky mohou významně urychlit uzdravování pacientů

Lékař a lékárník Dr. Friedrich Böhm pocházel z uznávané lékařské rodiny ze Štýrského Hradce. Založil značky, které jsou dne již všeobecně známé – Dr. Böhm®, LUUF® a Apozema® – a v mnoha kategoriích jsou navíc v rakouských lékárnách jedny z nejprodávanějších.

Proto není divu, že jako jeden z nejmladších studentů té doby ukončil studium medicíny ve 23 letech a poté ještě absolvoval studium farmacie.

Friedrich Böhm, jako vizionář a zakladatel značky Dr. Böhm®, byl přesvědčen o síle přírody. Byly to právě odborné znalosti, vynalézavost a především radost a nadšení, které mu umožnily vyvíjet stále nové účinné produkty.

ÚSPĚCH MU DAL ZA PRAVDU. ZA OSVĚDČENÝMI A INOVATIVNÍMI PRODUKTY DNES STOJÍ 50 LET ZKUŠENOSTÍ A ZNAČKA DR. BÖHM® JE ŠPIČKOU V SEGMENTU VOLNĚ PRODEJNÝCH PŘÍPRAVKŮ V RAKOUSKU.

Vyhlášené sanatorium a soukromou kliniku Hansa založili Friedrichovi prarodiče. Klinika je již více než 100 let spravována rodinnými příslušníky.