TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠE ZDRAVÍ Kvalita a účinek jsou pro nás na prvním místě. Jsou to právě drobné detaily, které tvoří celek a odlišují nás od ostatních:

ROZUMNÉ A ÚČINNÉ DÁVKOVÁNÍ:

Hodně neznamená efektivně. V našem sortimentu proto najdete výhradně přípravky s prokázaným účinkem, jejichž složení a dávkování je nastavené tak, aby je tělo dokázalo optimálně vstřebat a využít.

POCTIVÉ SLOŽENÍ I BALENÍ:

Poctivý přístup je pro nás důležitý. Proto běžně nepoužíváme žádná skrytá plniva ani pomocné látky – pouze tehdy, pokud je to nezbytné pro dosažení optimální biologické dostupnosti našich produktů.

TABLETY JAKO LÉKOVÁ FORMA:

Pokud je to jen trochu možné, vyrábíme naše produkty ve formě tablet. V nich jsou citlivé léčivé látky optimálně chráněny a navíc je jejich uchovávání v samostatných blistrech maximálně hygienické.

TRADIČNÍ LÉČIVÁ SÍLA:

Používáme byliny, které jsou součástí tradiční evropské medicíny, mají vědecky prokázanou účinnost a naši plnou důvěru. Máme tak jistotu, že příslib zdraví, který vám dáváme, budeme také schopni dodržet.

JEMNÝ A ŠETRNÝ ÚČINEK:

Naše přípravky jsou ideální pro alergiky a citlivé osoby. Zpravidla neobsahují laktózu, fruktózu, kvasnice ani lepek.

KVALITA Z VAŠÍ LÉKÁRNY

KVALITNÍ PŘÍPRAVKY

Léky a doplňky stravy jsou citlivé na skladování. Jejich kvalitu může nepříznivě ovlivnit vlhkost, kolísání teplot nebo světlo.

PORADENSTVÍ JE DŮLEŽITÉ

Chceme mít jistotu, že při nákupu získáte nejen nejlepší kvalitu, ale také nejlepší osobní poradenství!

V CELÉM RAKOUSKU

Přípravky Dr. Böhm® jsou k dostání v lékárnách v celém Rakousku a nově i v České republice.

MŮŽETE NÁM DŮVĚŘOVAT!