NÁŠ RECEPT NA ÚSPĚCH

ODBORNOST

Známe léčivou sílu přírody i potřeby dnešních lidí. Proto vyvíjíme naše přípravky ve spolupráci s lékaři a lékárníky a vždy využíváme nejnovější poznatky z farmaceutického výzkumu.

ÚČINNOST

Za jedinečností našich přípravků stojí dokonalá kombinace přírodních účinných látek a jejich optimální dávkování. Jejich vysokou účinnost potvrzují studie i spokojení zákazníci.

KVALITA

Naše produkty vynikají nejvyšší možnou kvalitou, účinností, bezpečností a komfortem pro uživatele. Základem jsou vysoce kvalitní suroviny – proto získáváme rostlinný materiál převážně z kontrolovaného biologického zemědělství. Rostlinný materiál musí přitom odpovídat podmínkám stanoveným v Evropském lékopisu. Suroviny jsou zpracovávány výlučně v Rakousku, Německu nebo ve Švýcarsku v rámci výroby s certifikátem správné výrobní praxe (SVP). Tento certifikát zahrnuje všechny směrnice nezbytné pro zajištění bezpečnosti a účinnosti léků a představuje zlatý standard při výrobě léků.

TOMU MŮŽETE DŮVĚŘOVAT!

KVALITNÍ PRODUKTY

Léky a doplňky stravy jsou citlivé na skladování. Jejich kvalitu může nepříznivě ovlivnit vlhkost, kolísání teplot nebo světlo.

PORADENSTVÍ JE DŮLEŽITÉ

Chceme mít jistotu, že při nákupu získáte nejen nejlepší kvalitu, ale také nejlepší osobní poradenství!

V CELÉM RAKOUSKU

Přípravky Dr. Böhm® jsou k dostání v lékárnách v celém Rakousku a nově i v České republice.